Fatmagül’ün Suçu Ne Beren Saat’in yeni sezon dizisi bu akşam başlıyor ve işte 1. bölüm yeni fragmanı. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi çekimleri olay yarattı ve Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi 1. bölüm fragmanında merakla beklenen görüntüler, işte Fatmagül’ün Suçu Ne Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi Beren Saat’in bu sezon oynayacağı yeni bir Kanal D dizisi. Fatmagül’ün Suçu Ne eski bir türk filminin dizi uyarlaması olarak karşımızda. Beren Saat’in merakla beklenen yeni dizisi ise yine olaylı başladı. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi konusunun temelini Fatmagül’ün uğradığı tecavüz oluşturuyor ve Hülya avşar’ın filimnde canlandırdığı sahne çekimleri ise olay yarattı. Fatmagül’ün Suçu Ne 1. bölüm için 2 fragman yayınlandı ve seyirciler bu akşam yayınlanacak diziyi merakla bekliyorlar.

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde Fatmagül’ü canlandıracak Beren Saat Bihter karakterinden uzak daha mazbut bir köylü kızını canlandıracak. Fatmagül 4 kişinin tecavüzüne uğradıktan sonra olaylar gelişecek ve bu konu ile ilgili Hülya Avşar’dan da çarpıcı açıklamalar geldi. Hülya Avşar ben ne yastık kullandım ne piskolojik destek aldım diyerek Beren Saat’i eleştirsede Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde de çok başarılı olacağını söyleyerek ortamı biraz olsun yumuşattı.

FAMTAGÜL’ÜN HİKAYESİ BÖYLE BAŞLAYACAK

Fatmagül’ün Suçu ne dizisinde tecavüze uğradıktan sonra tecavüzcülerden biriyle evlenmek zorunda bırakılan Fatmagül onunla aynı evde yaşamaya mecbur kalır ve ne kadar acı çekerse çeksin kocasına bağlanmaya başlar. Yediği dayaklar sonucu karnındaki çocuğunu düşüren Fatmagül hastanede bile bunu anlatmaz ve filizlenen bir aşkın gölgesinde kalmıştır.

İntikam almak isteyen abisi Mustafa’nın soğuk nefesini her an enselerinde hissederek aynı evin içinde birbirlerine düşman, hayata tutunmaya çalışırken, hayatlarını hiç bitmeyecek bir kabusa çeviren o sabahın izleri, filizlenmeye başlayan aşkın önünde en büyük engeldir.

Reklamlar