Sohbet Odaları

Genel Sohbet
Genel sohbet odasıdır. Sohbet odalarına katılan bütün kullanıcıların bulunması gereken bir kanaldır. Aynı zamanda sitemizin en çok trafik alan sohbet kanalı olma özelliğine sahiptir.

Aşk & Sevgi
Sohbet.Biz ailesinin duygusal kullanıcılarına özel chat kanalıdır. Yüzlerce kullanıcımızın aşk ve sevgi üzerine paylaşımda bulunduğu, sevgiye ve aşka değer verenlere özel bir kalandır.

İstanbul
İstanbul arkadaş arama kanalıdır. Yalnızca İstanbul iline ikamet eden kişiler tarafından kullanılır. İstanbul’un bir çok bölgesinden yüzlerce kullanıcıya hitap eder.

Ankara
Ankara arkadaş arama kanalıdır. Yalnızca Ankara iline ikamet eden kişiler tarafından kullanılır. Ankara’nın bir çok bölgesinden yüzlerce kullanıcıya hitap eder.

İzmir
İzmir arkadaş arama kanalıdır. Yalnızca İzmir iline ikamet eden kişiler tarafından kullanılır. İzmir’in bir çok bölgesinden yüzlerce kullanıcıya hitap eder.

Bursa
Bursa arkadaş arama kanalıdır. Yalnızca Bursa iline ikamet eden kişiler tarafından kullanılır. Bursa’nın bir çok bölgesinden yüzlerce kullanıcıya hitap eder.

Avrupa
Avrupalının çeşitli ülkelerinde göçmen Türk vatandaşlarımız tarafından kullanılan genel chat odasıdır. Avrupalı vatandaşlarımızın Türkiye’de bulunan hemşerileriyle kontak kurmasını sağlar.

Oyun
Oyun kanalı size sohbet dışında iyi bir eğlence imkanı sağlar. Kanalda bulunan oyun botu 7/24 aralıksız olarak kullanıcılara soru yöneltir ve soruyu en kısa sürede cevaplayan kullanıcılar arasında puan derecelendirmesi yaparak hoş vakit geçirmenizi sağlar.

Kameralı Chat
Kameralı chat sohbet odamız, kamerası bulunan kullanıcılarımıza aittir. Kullanıcılar bu kanal üzerinden tanışarak aralarında iletişim sağlarlar ve farklı sohbet platformları üzerinden görüntülü sohbet edebilme imkanı oluşturur.

Çocuk Odası
Çocuk sohbet odası 16 yaşından küçük kullanıcılarımız içindir. Minik kardeşlerimiz bu oda üzerinden kişiler ile diyalog kurarak bilgi alışverişinde bulunur ve hoş vakit geçirir.

35+
35+ sohbet odamız 35 yaş üstü olgun abi ve ablalarımıza özel sohbet odasıdır. Bu kanalı tercih eden 35 yaş üstü kullanıcılarımız kendi yaşıtları ile sohbet edebilme şansı bulur.

Yetişkin Odası (+18)
Bu sohbet kanalımız 18 yaş üstü kullanıcılarımıza hizmet sağlar…

Reklamlar